Opis stanowiska pracy

Zapewnienie sprawnej i bezpiecznej organizacji podległej komórki produkcyjnej (dominium), jej wydajności i jakości oraz zaangażowania i rozwoju pracowników

Wymagania

•        Zarządzanie produkcją:

•        Koordynuje działania komórki produkcyjnej, w celu zapewnienia realizacji oczekiwanego wyniku oraz celów nałożonych na komórkę (bhp, jakość, wydajność, zaangażowanie pracowników);

•        Zarządza z częstotliwością do jednego tygodnia czasem pracy oraz planowaną absencją w komórce i na zmianie; ustala z przełożonym rozplanowanie zasobów z uwzględnieniem niedoborów lub naddatków kadrowych;

•        Codziennie przed rozpoczęciem zmiany przydziela stanowiska pracy pracownikom;

•        Przekazuje zmianę brygadziście następnej zmiany dokonując stosownych wpisów w dzienniku produkcji (awarie, straty, problemy jakościowe …);

•        Organizuje codzienne spotkania z brygadą (o ile to konieczne przed rozpoczęciem zmiany – max. czas trwania 5 minut);

•        Wspiera operatorów  - pracując bezpośrednio na stanowisku – w przypadku wystąpienia problemów / miksów produkcji (wahania czasu produkcji);

•        Zachęca operatorów, tworzy dobrą atmosferę w zespole, zapewnia zrozumienie wspólnych zadań i celów ( praca na rzecz zerowej absencji);

•        Podnosi świadomość operatorów w  zakresie zadań komórki oraz ich odpowiedzialności za wyniki w obszarze produkcji, jakości, bhp i ochrony środowiska.

Wykształcenie: min. średnie techniczne

Podstawowe wymagania i kompetencje zawodowe

§  Znajomość organizacji produkcji,

§  Znajomość procesów i produktów wymagania jakościowe i ilościowe,

§  Znajomość przepisów prawa pracy i bhp w stopniu wymaganym na stanowisku brygadzisty,

§  Znajomość zasad zarządzania jakością,

§  Wiedza i doświadczenie w zakresie ograniczania strat i marnotrawstwa,

§  Umiejętność szkolenia pracowników (instruktaż, standardy i szkolenia procesowe),

§  Znajomość metod i narzędzi WCM

Wymagania osobowościowe: inicjatywa i konsekwencja w osiąganiu celów, umiejętności określania priorytetów, nastawienie na rozwiązywanie problemów, komunikatywność, zdolności organizacyjne i

Prezentacja firmy

Świadczymy profesjonalne usługi outsourcingowe, które realizujemy z nasz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 800PLN - 5 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji