Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

• Organizacja pracy i zarządzanie zespołem produkcyjnym (ok. 10-12 os. na zmianę)

• Kontrola i monitorowanie wskaźników produkcyjnych, zgodnie z obowiązującymi procedurami

• Podnoszenie efektywności procesu produkcji poprzez proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

• Wdrażanie nowych pracowników do organizacji

Czego oczekujemy?

• Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne

• Gotowość do pracy zmianowej

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

• Umiejętności technicznej pozwalające opanować obsługę urządzeń

Co oferujemy?

• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku

• Atrakcyjne wynagrodzenie w perspektywie czasu realne premie

• Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe (dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna)

• Dofinansowanie do wypoczynku oraz bony na święta

• Profesjonalny program wdrożenia pracownika na stanowisku pracy

• Merytoryczne wsparcie w trakcie zatrudnienia

• Pracę w przyjaznej atmosferze, integracje pracownicze

• Miejsce pracy: Śródka k.Poznania (gmina Kleszczewo)

Gi Group Poland S.Apracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in.... stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji