Opis stanowiska pracy

  • Nadzór nad jakością i efektywnością pracy pracowników
  • Delegowanie zadań i nadzór nad ich realizacją
  • Zapewnienie terminowej realizacji załadunków
  • Praca głównie na otwartym terenie Terminalu Kontenerowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (np. na stanowiskach: brygadzista, mistrz zmiany)
  • Umiejętności organizowania pracy swojej i innych, umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność planowania, organizowania i koordynowania pracy zespołu
  • Praktycznej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, kartę paliwową i kartę sportową)

Prezentacja firmy

SPEDCONT jest polską firmą przewozowo - operatorską zajmującą się kolejo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości