ManpowerGroup Sp. z o.o.

Brygadzista

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do benefitów Manpower Premium: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem produkcyjnym 1-2 lat
  • Wykształcenie min. średnie
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing/ 5S/ 6-Sigma - mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego - podstawowa
  • Gotowość do pracy zmianowej - 4 brygady

Zadania:

  • Bieżące zarządzanie podległym zespołem, delegowanie, tworzenie harmonogramów pracy i nadzór nad ich realizacją
  • Optymalizacja wykonywanych zadań produkcji pod względem wydajności, kosztów oraz jakości
  • Kontrola dokumentacji produkcyjnej
  • Ścisła współpraca z innymi działami
  • Realizacja planów produkcyjnych wraz z zapewnieniem wymaganych zasad bezpieczeństwa, jakości oraz Lean Manufacturing

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy