Hays Poland

Brygadzista

Legnica
Brygadzista
Legnica
NR REF.: 1150088

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej świadczeniem usług nadruku na artykułach reklamowych, zlokalizowanej w okolicach Bolesławca, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Brygadzisty.

Twoje następne stanowisko

Zakres obowiązków:
  • efektywne monitorowanie i planowanie zadań w ramach podległego zespołu
  • ustalanie priorytetów w oparciu o plan produkcyjny
  • koordynacja akcji we współpracy z działami wspomagającymi
  • kontrola nad wskaźnikami efektywności wynikających z planu produkcji
  • przekazywanie celów, angażowanie zespołów, motywowanie, wdrażanie działań korygujących
  • ocena skuteczności podejmowanych działań
  • dbałość o warunki pracy i bezwzględne przestrzeganie procedur dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa na stanowiskach pracy
  • wdrożenie i przestrzeganie standardów pracy

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (Kierownik Zmiany, Shift Leader, etc.)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole, angażowania i budowania relacji,

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • rynkowe warunki finansowe
  • pakiet benefitów (Medicover, Multisport, Ubezpieczenie grupowe)

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy