HRK S.A.

Dla naszego holenderskiego Klienta,  firmy z branży produkcyjnej- w związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego umiejscowionego w okolicach Kłodzka, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

BrygadzistaMiejsce pracy: Kłodzko

Zadania:

  • organizacja oraz nadzór zadań podległego Zespołu;
  • odpowiedni dobór i rozwój Pracowników w celu utrzymania sprawności operacyjnej magazynu na bardzo wysokim poziomie;
  • stałe doskonalenie procesów produkcjnych: poprawa efektywności działania działu produkcji oraz optymalizacja ofetków ekonomicznych i jakościowych.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz pracą własną;
  • minimum średnie wykształcenie;
  • mile widziana znajomość jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • stabilną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole, umożliwiającą rozwój osobisty i zawodowy
  • możliwość dalszego kształcenia (szkolenia, kursy)
  • miłą atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia i doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.