BRYGADZISTA

Jelenia Góra, dolnośląskie

Akcja Job

Opis stanowiska pracy

Grupa Akcja Job

LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

BRYGADZISTA

Miejsce pracy: STARA KAMIENICA (pow. jeleniogórski)

Zakres zadań:
- Koordynowanie pracy zespołu podległych pracowników
- Kontrola jakości wykonywanych zleceń w trakcie produkcji i po jej zakończeniu
- Odmeldowywanie zleceń

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne
- Doświadczenie w zakresie spawania
- Umiejętność organizowania i kierowania pracę w dziale
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Gotowość do pracy w nadgodzinach

Warunki:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny, następnie na czas określony)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju

Akcja Job, będąca agencją pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej, od 2006 roku wspiera swoich... klientów oraz kandydatów w znajdowaniu rozwiązań obejmujących obszar kapitału ludzkiego. Świadczymy usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, consultingu, outplacementu, outsourcingu oraz doradztwa zawodowego.

Aktualnie współpracujemy z firmami na terenie Polski, Francji, Belgi, Niemiec i Ukrainy.

Posiadamy oddziały we Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Praszce. Działamy również na terenie Łodzi i okolic, wykorzystując nasze mobilne biuro rekrutacyjne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.800,00 zł - 3.900,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji