InPost S.A.

Brygadzista

Miejsce pracy: Grabica, Wola Bykowska

Twoje zadania:

  • Zarządzanie właściwym i terminowym realizowaniem zleconych zadań związanych z procesem sortowania paczek
  • Realizacja zadań pod względem jakościowym, ilościowym, terminowym
  • Bieżąca współpraca z innymi, mająca na celu poprawną realizację celu
  • Nadzór nad pracą podległego zespołu
  • Nadzorowanie procesu odbioru przesyłek z linii sortującej
  • Realizacja innych poleceń przełożonych związanych z działalnością Sortowni
  • Raportowanie do przełożonych

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność wykorzystywania programu Microsoft Excel w bieżącej pracy
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Praca na zmianie nocnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.