Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Brygadzista

Miejsce pracy: Bydgoszcz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad pracą podległych pracowników
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur
  • Organizacja i koordynacja pracy pracowników nad prawidłowym wykonaniem planów ilościowych i jakościowych wyrobu
  • Nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny w pracy
  • Wspieranie i motywowanie podległych pracowników
  • Współpraca z innymi działami
  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych i wdrażających do pracy na stanowisko operator maszyn
  • W przypadku konieczności - obsługa maszyn produkcyjnych i wózka jezdniowego
  • Prowadzenie działań samodoskonalących na obszarze produkcja-magazyn
  • Pomoc w dostarczaniu surowca do przygotowywania mieszanek zgodnie z kartami technologicznymi
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn oraz nadzór nad ciągłością produkcji
  • Kontrola rozładunków przemiału i mieszanek

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia na w/w stanowisku
  • Chęci pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Chęci rozwoju oraz podnoszenia swoich kompetencji
  • Wykształcenia średniego (techniczne mile widziane)
  • Chęci do uczenia i dzielenia się wiedzą

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień
  • Pracę w partnerskiej organizacji - wszyscy sobie mówimy po imieniu
  • Dodatki z ZFŚS na wakacje, Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia
  • Pracę w rozwijającej się firmie z branży tworzyw sztucznych

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.