ManpowerGroup Sp. z o.o.

Brygadzista

Miejsce pracy: Bolesławiec

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premie
  • Dostęp do szkoleń
  • Dogodna lokalizacja miejsca pracy
  • Ciekawa praca w zgranym, dynamicznym zespole profesjonalistów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą, ustawianiem maszyn
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - mile widziane
  • Otwartość, komunikatywność
  • Podstawowa wiedza o budowie maszyn

Zadania:

  • Praca zespołowa przy obsłudze linii automatycznej do produkcji wyrobów betonowych (kostka, akcesoria brukarskie)
  • Kontrola i sortowanie nieprawidłowych wyrobów
  • Obsługa urządzeń linii związanych z danym etapem
  • Usuwanie awarii
  • Zarządzanie podległym zespołem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials