Opis stanowiska pracy

• organizacja pracy oraz nadzór nad brygadami pracowników w powierzonym odcinku robót,
• nadzór nad jakością i prawidłowością wykonania robót,
• kontrola i odbiór robót wykonanych przez firmy podwykonawcze,
• nadzór na bezpieczeństwem oraz kontrola przestrzegania przepisów BHP w powierzonym odcinku robót,
• planowanie zamówień na materiały i sprzęt, zarządzanie materiałami i sprzętem na budowie,
• rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
• bezpośrednie wykonywanie robót (roboty ogólnobudowlane),
• ścisła współpraca z kierownikiem robót i kierownikiem projektu.

Wymagania

• min. 3-5 lat doświadczenia w branży budowlanej,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane),
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników, powyżej 5 osób na podobnym stanowisku,
• umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
• umiejętność czytania rysunków technicznych,
• prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

YOON Group Sp. z.o.o. jest firmą świadczą usługi jako inwestor zastępczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca