Brygadzista zespołu pracowników tymczasowych

Grupa Ideal

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

· koordynacja pracy powierzonego zespołu

· wspieranie pracowników przy rozładunku i załadunku kontenerów

· ścisła współpraca z koordynatorem oraz niemieckim kierownikiem hali

· wprowadzanie nowych pracowników

· praca w systemie zmianowym

· dbałość o płynny przebieg pracy zespołu

Wymagania:

· komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

· doświadczenie w zarządzaniu zespołem (ponad 10 osób)

· znajomość procesów magazynowych

· umiejętność elastycznego planowania działań

· nadzór nad dokumentacją magazynową

· gotowość do pracy w systemie zmianowym

· sprawność fizyczna i gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy:

· umowa o pracę (praca tymczasowa)

· stawka godzinową 9,79 euro

· dodatek funkcyjny

· dofinansowanie do zakwaterowania

· opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec

· udział w szkoleniach wewnętrznych

· możliwość awansu w ramach struktur grupy IDEAL

Grupa Ideal
Grupa Ideal