Brygadzista - serwis kurierski (Niemcy)

JOBWERKE Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży kurierskiej, poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisku Koordynatora serwisu kurierskiego w miejscowości LIPSK ( Niemcy).

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

  • zarządzanie podległą strukturą kurierską,
  • szkolenia oraz proces wdrożenia nowozatrudnionych Kurierów,
  • organizację i optymalizację tras kurierskich,
  • efektywne zarządzanie ilością przesyłek na poszczególnych trasach/rejonach kurierskich,
  • kontrolę wizerunku Kurierów oraz taboru kurierskiego,
  • dbanie o skuteczność doręczeń i odbiorów przesyłek.

Wymagania

  • doświadczenia i umiejętności w koordynowaniu zespołami oraz motywowaniu do osiągania celów,
  • doświadczenia na stanowisku kuriera,
  • znajomości standardów profesjonalnej obsługi Klienta,
  • wysokich zdolności interpersonalnych, organizacyjnych i przywódczych,
  • samodzielnego podejmowania decyzji i umiejętności pracy w warunkach stresowych,
  • dyspozycyjności,
  • minimum średniego wykształcenia.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez aplikacje. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka