Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BrygadzistaMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • organizowanie pracy podległej zmiany (wyznaczanie i koordynowanie zadań)
  • kontrola jakości pracy podległego zespołu
  • zarządzanie nieobecnościami
  • dbanie o bezpieczeństwo pracowników
  • ustawianie i regulowanie maszyn - zgodnie z instrukcjami obsługi sprzętu i wytycznymi BHP
  • nadzór nad dokumentacją
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów BHP
  • znajomość MS Office
  • znajomość P22 SAP Produktiv - mile widziana
  • znajomość języka agielskiego i/lub niemieckiego - mile widziana

Oferujemy:

  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do posiłków
  • system kafeteryjny (vouchery na wydarzenia kulturalne, sportowe, bony na zakupy w wybranych sklepach)
  • wczasy pod gruszą
  • imprezy integracyjne

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji