Brygadzista Produkcji

HRK S.A.

Chwaszczyno, pomorskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, która w związku ze zwiększeniem mocy produkcyjnych poszukuje osób na stanowisko:

Brygadzista ProdukcjiMiejsce pracy: Chwaszczyno
Zakres obowiązków:
  • Codzienny podział prac pomiędzy członków zespołu, kontrola terminowości i jakości wykonania zadań
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • Odpowiedzialność za terminową realizację zleceń produkcyjnych
  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji (ścisła współpraca z magazynem)
  • Zapewnienie dostępności, rozliczanie narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy przez zespół
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz dyscypliną na stanowiskach pracy

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników w firmie produkcyjnej
  • Umiejętności planistyczne i organizacyjne, zdolność do efektywnego rozdziału prac na podległych pracowników
  • Znajomość rysunku technicznego pozwalająca na przekazywanie wiedzy i uczenie podległego zespołu
  • Nastawienie na wysoką jakość pracy - odpowiedzialność za wymogi jakościowe produktów gotowych
  • Mile widziana wiedza z obszarów obróbki metali, spawania, procesów montażu
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Bonusy miesięczne
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Możliwość pracy w nowoczesnym parku maszynowym z innowacyjnymi technologiami
  • Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.