Brygadzista Produkcji

41-807 Zabrze, śląskie

Logstor Polska PL

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Organizowanie oraz koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy podległych pracowników,
  • Inicjowanie działań usprawniających oraz optymalizujących proces,
  • Monitorowanie oraz raportowanie wyników produkcyjnych.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie średnie,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym – warunek konieczny,
  • Praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing (5S, Kaizen, SMED),
  • Umiejętność stosowania technik i narzędzi Problem Solving (5W, Ishikawa),
  • Znajomość języka angielskiego – jako dodatkowy atut,
  • Znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem międzykulturowym – jako dodatkowy atut,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Otwartość, komunikatywność oraz orientacja na realizację celów,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz wyznaczania priorytetów,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • Rynkowe wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • Atrakcyjna premia miesięczna,
  • Nagroda KAIZEN oraz rekomendacyjna,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio pod LOGSTOR,
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz pozapłacowych ( prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, dofinansowanie świat Bożego Narodzenia oraz Wielkanocnych, paczki na święta, bilety do kina),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Inne , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna , Praca Kadra zarządzająca