Brygadzista ocynkowni galwanicznej

Gi Group Poland S.A.

Strumień, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Strumień

Dla Naszego Klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko: Brygadzista

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie pracy zespołu pracowników na ocynkowni galwaniczne w ilości 9 osób,
  • Reagowanie na zatrzymanie linii,
  • Kontrolowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjności do praca w systemie Weekendowym 12 godzin od Piątku do Niedzieli,
  • Umiejętności obsługi komputera,
  • Sumienności oraz rzetelności,
  • Nie musisz posiadać doświadczenia na tym stanowisku - Wszystkiego Cię Nauczymy.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę,
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie STRUMET,
  • Szkolenie wdrażające na stanowisko; nie musisz posiadać doświadczenia,
  • Pracę od piatku do niedzieli w systemie 12h, ( 6-18 lub 18-6)
  • Możliwość rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, plus bogaty pakiet premi i benefitów.
  • Posiłki pracownicze za 1 zł.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.