ManpowerGroup Sp. z o.o.

Brygadzista na produkcji

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Umowa o pracę (bezpośrednio z naszym Klientem)
  • Praca w zupełnie nowej firmie produkcyjnej z kapitałem norweskim
  • Premia produkcyjna wypłacana miesięcznie - 600 zł brutto (uzależniona od wyników pracy)
  • Dodatek za dojazd - 200 zł netto (miesięcznie)
  • Podstawowa opieka zdrowotna płatna przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracownika płatne przez pracodawcę

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (obecnie 2 zmiany)
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników - wyznaczanie, kontrolowanie zadań (10 os.)
  • Sprawowanie nadzoru nad produkcją (dział montażu)
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
  • Pomoc pracownikom
  • Kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa
  • Współpraca z kierownictwem

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy