Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.

Brygadzista na produkcji // Konkurencyjne wynagrodzenie

Słubice, lubuskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Słubicach w województwie lubuskim- prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Konkurencyjne wyngrodzenie - wyższe niż przeciętne dla Brygadzistów w branży motoryzacyjnej i przemysłowej !
  • Premie miesięczne!
  • Zagwarantowanie zakwaterowania na koszt firmy lub wsparcie finansowe przy wynajęciu własnego mieszkania
  • Dopłatę do dojazdów do pracy za każdy kilometr
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet socjalny, wynajęta sala sportowa

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy pracownikom produkcyjnym w podległych działach
  • Nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy i terminowością realizacji zamówień
  • Przeprowadzanie szkoleń oraz instruktaży stanowiskowych dla pracowników
  • Kontrolowanie porządku na stanowiskach pracy, wydziałach
  • Kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Sporządzanie analiz wydajności, wstępna kontrola jakości wytwarzanych produktów,
  • Nadzór nad wykonaniem systemu 5S

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - najlepiej mechaniczne (obróbka skrawaniem lub mechanika i budowa maszyn)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w produkcji elementów metalowych, szeroko pojętej obróbce metalu
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Obsługa komputera MS Office
  • Prawo jazdy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
premie miesięczne do 15 %, ZFŚS, ubezpieczenie, dopłaty do dojazdów do pracy
Praca Kadra zarządzająca , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca na produkcji