Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Brygadzista monterów

41-902 Bytom, śląskie

Gas Engineering sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko BRYGADZISTA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Współudział w tworzeniu harmonogramu inwestycji, planowanie harmonogramu montażu,

- Nadzorowanie pracy monterów na inwestycji,

- Nadzór nad przydzieloną do realizacji inwestycją,

- Nadzór nad posiadanymi materiałami na inwestycji,

- Weryfikacja zamawianych na inwestycję materiałów,

- Nadzór nad bezpiecznym wykonywaniem prac – BHP,

- Zwracanie uwagi na błędy projektowe i montażowe,

- Wypełnianie dziennika inwestycji,

- Wykonywanie prób i kontrola instalacji po wykonanym montażu,

- Wykonywanie poleceń Kierownika Działu Montażu i Serwisu oraz jego zastępcy,

- Współpraca na inwestycji z inżynierem projektu / kierownikiem działu
technicznego,

- Kontakt z wyznaczonym przedstawicielem zamawiającego,

- Nadzór nad narzędziami i samochodem przydzielonym na inwestycje,

- Stosowanie wdrożonych w firmie Gas Engineering przyjętych procedur, instrukcji i zasad postępowania. W tym ISO.

OFERUJEMY:

- dostęp do nowych technologii - współpraca z dostawcami zachodnimi,

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

- dobrze wyposażone stanowiska pracy – ubrania, sprzęt, narzędzia,

- współpracę z koncernami gazowymi: Air Liquide, Air Products, Messer, Linde

Wymagania

- Zdolności manualne –gięcie, cięcie, łączenie instalacji
i osprzętu, obsługa elektronarzędzi ,

- Poczucie estetyki, dokładność,

- Umiejętność myślenia, praktycznego rozwiązywania problemów na montażu,

- Doświadczenie przy montażu instalacji i urządzeń gazowych, urządzeń energetycznych ,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji technicznej,

- Prawo jazdy.

Jesteśmy specjalistyczną firmą wypełniającą od wielu lat niszę na rynku instalacyjnym.... Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem instalacji technologicznych w szczególności gazów technicznych, medycznych, laboratoryjnych spełniających rygorystyczne wymagania jakościowe. Programujemy sterowniki nadzorujące procesy realizowane w budowanych przez nas instalacjach dając możliwość ich pełnej automatyzacji pracy. Stawiamy na wyposażenie i bezpieczeństwo. Istotną kwestią naszej działalności jest opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie procesów technologicznych.
Ile ludzi tyle opinii na nasz temat, ale zawsze warto spróbować.
Wykraczamy poza granice typowych rozwiązań gdyż uważamy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Tego też oczekujemy od naszego zespołu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
3
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.800,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis