Brygadzista / Mechanik samochodowy

Zabrze, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy transportowej z Zabrza, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko:

Wymagania

Do zadań na stanowisku Brygadzista/Mechanik samochodowy będzie należało:

  • koordynowanie pracy zespołu mechaników,
  • zamówienia narzędzi oraz materiałów niezbędnych do przeprowadzania napraw,
  • naprawa oraz konserwacje autobusów

Od Kandydatów na stanowisko Brygadzista/Mechanik samochodowy oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia przy naprawach autobusów,
  • dostępności do pracy 2-zmianowej,
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna