Brygadzista / Majster robót budowlanych

Bres-Bud

41-303 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Bres-Bud z Dąbrowy Górniczej poszukuje osoby na stanowisko :

Możliwe miejsca pracy: Grybów, Kuźnia Raciborska, Gliwice

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• bezpośredni nadzór nad pracą grupy pracowników,

• nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych, sprzętem,

• wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji,

• prowadzenie budowy zgodnie ze sztuką budowlaną i zasadami BHP,

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas

• stabilność zatrudnienia również w okresie zimowym

• atrakcyjne warunki pracy w delegacji (samochód, kwatera, wyżywienie)

• dobra atmosfera, zgrany zespół

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie. Praca bez pośredników!

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku brygadzisty lub mistrza w budownictwie,

• doświadczenie głównie w pracach zbrojarskich i betoniarskich,

• czynne prawo jazdy kat B

• umiejętność pracy pod presją czasu

• gotowość do pracy w delegacji

bardzo dobra organizacja pracy

umiejętność planowania

Prezentacja firmy

Firma Bres-Bud Michał Jarek jest firmą wyspecjalizowaną w kompleks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 200PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie