Brygadzista kontraktu eksportowego

Vimex sp. z o.o.

Niemcy Zachodnie, zagranica

Vimex sp. z o.o. to polska firma z długoletnią tradycją. Firma działa w branży przemysłowej w zakresie usługowym oraz w branży medycznej jako producent i dystrybutor aparatury medycznej.
Działalność w branży przemysłowej wykonywana jest (od 2002 roku) pod marką Vimex Industry.
Działalność w branży medycznej wykonywana jest (od 2006 roku) pod marką Vimex Endoscopy.
Siedziba Spółki zlokalizowana jest w Gliwicach, przy ul. Toruńska 27. Spółka posiada Oddział w Niemczech zlokalizowany w Neuss k. Dusseldorfu, ul. Hammfelddamm 10 powołany do obsługi realizowanych kontraktów w przemyśle niemieckim.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Vimex sp. z o.o. to polska firma usługowa z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim, świadcząca usługi zagranicą na zasadach oddelegowywania własnych pracowników etatowych do realizacji stałych zleceń produkcyjnych na terenie zachodnich Niemiec. Działalność firmy na terenie Niemiec koordynowana jest poprzez Oddział w Neuss k. Dusseldorf i realizowana pod marką handlową - Vimex Industry.

 Brygadzista, kontrakty na terenie Niemiec Zachodnich

Obowiązki:

- kierowanie pracami produkcyjnymi konstrukcji stalowych wielkogabarytowych: stal czarna oraz nierdzewna ( zbiorniki, wymienniki ciepła, kanały ) w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną ( kierowanie kilkunastoosobową, doświadczoną załogą ślusarzy / spawaczy ).

- umiejętności samodzielnego montażu (prefabrykacji) w. wym. konstrukcji stalowych, doświadczenie min. 5-cio letnie.

- znajomość technologii prostowania konstrukcji stalowych / wygrzewania

- przeprowadzanie odbiorów wyprodukowanych konstrukcji stalowych

- interdyscyplinarne zarządzanie kontraktem eksportowym.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego z zakresu prefabrykacji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych

- Bardzo dobra znajomość technologii produkcji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych

- Umiejętność samodzielnej prefabrykacji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych

- Umiejętność posługiwania się wybranymi maszynami i narzędziami ślusarskimi (wiertarki, giętarki, gilotyny, krawędziarki, wyoblarki, walcarki, itp.)

- Min. 5-cio letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Umiejętność pracy w zespole oraz kierowania zespołem.

- Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( w mowie oraz piśmie ).

Oferujemy:

- koordynację pracy i pracę razem z polskim zespołem naszych wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników,

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy), system premiowy uzależniony od wyników kontraktu.

- legalne zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie,

- długotrwałą współpracę,

- zakwaterowanie,

- przejazd z kraju na kontrakt,

- pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne – zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce,

- oferta bezpośrednia (nie jesteśmy pośrednikiem, to my zatrudniamy pracownika na kontrakcie).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.