Brygadzista / kierownik - monter instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych w sklepach spożywczych

Garnowski Consulting

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracodawca to solidna, szybko rozwijająca się  firma, będąca częścią dużej międzynarodowej grupy, zajmująca się serwisem oraz budowaniem przemysłowych instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Obszar działania to całe Niemcy ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec Północnych.

Dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy od zaraz osób na stanowisko

Brygadzista / kierownik  -  monter instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych w sklepach spożywczych

Berlin

Oferujemy :

  • bardzo dobre możliwości zarobkowe, wynagrodzenie zasadnicze od 3470 EUR do 4680 EUR Brutto (za 40 godzin tygodniowo) w zależności od kwalifikacji i doświadczenia  ( 20 – 27 EUR /godz.)
  • dodatek świąteczny 500 EUR, dodatek urlopowy 45 EUR / dzień ( 1260 EUR rocznie)
  • 28 dni płatnego urlopu
  • diety nieopodatkowane 6 EUR, 14 EUR, 28 EUR dziennie
  • możliwe nadgodziny, płatne dodatkowo lub do wykorzystania jako wolne
  • możliwość dyżurów serwisowych – 245 EUR tygodniowo
  • umowę o pracę na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • bezpłatne użytkowanie profesjonalnego sprzętu i ubrań roboczych
  • samochód firmowy, tablet, smartfon, itd.
  • możliwość doskonalenia zawodowego i językowego na koszt pracodawcy
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie w dziedzinach chłodnictwo, klimatyzacja
  • doświadczenie jako brygadzista / kierownik zespołu monterów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych w sieciach sklepów spożywczych – obiekty nowe, przebudowa, demontaż
  • umiejętność nadzorowania pracy zespołu 4-10 osób
  • nastawienie na jakość
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji  w j. niemieckim lub polskim za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma Doradztwa Personalnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca fizyczna