Brygada do robót wodno-kanalizacyjnych (brygadzista, monterzy)

POLAQUA Sp. z o.o.

Łomża, Szczuczyn, podlaskie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomża, Szczuczyn

ZADANIA:

• wykonywanie robót wodno-kanalizacyjnych na odcinkach budowy drogi ekspresowej S-61 na terenie województwa podlaskiego (okolice Łomży, okolice Szczuczyna);
• montaż sieci wodno-kanalizacyjnej;
• obsługa maszyn (zagęszczarki, piły, przecinarki, niwelatora).

WYMAGANIA:

• doświadczenie w robotach przy montażu sieci wodno-kanalizacyjnej;
• umiejętność obsługi niwelatora (brygadzista);
• umiejętność obsługi oraz uprawnienia na zagęszczarki, piły, przecinarki (monterzy).

OFERUJEMY:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
- stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
- opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.