ManpowerGroup Sp. z o.o.

Brukarz - Brygadzista

Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: okolice Poznania

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z firmą
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Możliwość realizacji zleceń dla dużych firm
  • Ubezpieczenie grupowe, telefon
  • Dojazd na tereny budowy autem służbowym

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 3-5 lat na stanowisku Brukarz -Brygadzista
  • Doświadczenie w nadzorowaniu dużych i małych projektów, wiedza praktyczna z zakresu budowy dróg
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi niwelatora
  • Umiejętność czytania map, przekrojów itp.
  • Umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Zadania:

  • Budowa nawierzchni z kostki brukowej, realizacja prac zgodnie z otrzymaną dokumentacją
  • Zarządzanie pracą swojej brygady - m.in. rozdzielanie zadań, nadzór nad tempem pracy oraz długością przerw
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną realizacją prac
  • Dbanie o zaopatrzenie w potrzebne materiały
  • Wykonywanie pomiarów wykonawczych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials