Broker Ubezpieczeniowy - ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne

Hays Poland

Pomorskie, pomorskie

Hays Poland

Pomorskie
Pomorskie
NR REF.: 1170422

Dla naszego Klienta, międzynarodowego brokera ubezpieczeniowego, poszukujemy do nowo tworzonego oddziału w Trójmieście osoby na stanowisko:

Broker – ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne

Miejsce pracy:
Trójmiasto i okolice

 Zakres obowiązków:

 · współpraca z Klientami w aranżowaniu programów ubezpieczeniowych z obszaru ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych

 · przygotowywane zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji z ubezpieczycielami, opracowywanie porównań ofert ubezpieczeniowych i rekomendacji dla Klientów

 · nadzorowanie obiegu informacji i dokumentów oraz utrzymywanie relacji z Klientami i towarzystwami ubezpieczeniowymi

Wymagania:

· doświadczenie w pracy na stanowisku brokera ubezpieczeniowego

 · znajomość zagadnień z obszaru ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych

 · umiejętności budowania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami

 · licencja brokera

Pracodawca oferuje:

 · pracę w stabilnej i ugruntowanej na rynku organizacji, która wyróżnia się wysokimi standardami działania, a zarazem przyjazną kulturą pracy oraz elastycznością

 · umowę o pracę z podstawą wynagrodzenia i klarownym systemem premiowym

 · pakiet benefitów pozapłacowych.

 Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland