BRANŻA AUTOMOTIVE - produkcja - ostateczna obróbka części

Dako Job Center

NIEMCY, ZWICKAU, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: NIEMCY, ZWICKAU

BERYL JOB CENTER POSZUKUJE PRACOWNIKÓW DO PRACY NA TERENIE NIEMIEC

STANOWISKO:

  •     PRACOWNIK PRODUKCJI w branży motoryzacyjnej (automotive)/ PRACOWNIK PRODUKCJI / MAGAZYNIER - szlifierz karoserii automotive

OPIS STANOWISKA:

- Ostateczna  obróbka/ szlifowanie blacharki/

- Sprawdzanie zgodności produkowanych komponentów według ustalonych procedur – kontrola wymiarowa

- Ocena wizualna pod kątem uszkodzeń mechanicznych

- Potwierdzanie poprawności kontrolowanych komponentów

- Tworzenie raportów kontrolnych

- Blokowanie i nadzorowanie wyrobów niezgodnych

- Analizowanie wykrytych niezgodności

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS /  €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY - SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA

WYMAGANIA:

  • CHĘCI DO PRACY
  • WYKSZTAŁCENIE TECHNICZNE ŚREDNIE LUB ZAWODOWE
  • ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI NARZĘDZI POMIAROWYCH
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY
  • UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA DOKUMENTACJI
  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
  • DOKŁADNOŚĆ ORAZ SUMIENNOŚĆ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.