OTTO Work Force OTTO Work Force

Branch Manager

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu oraz świadczącą wysokiej jakości usługi pracy tymczasowej i outsourcingu.

W OTTO natkniesz się na kulturę, w której zachęca się do przedsiębiorczości, samorealizacji i pasji do pracy. OTTO tworzy atmosferę indywidualności, kolegialności i zaangażowania. To miejsce, które umożliwia osiąganie obranych celów oraz zachęca do realizacji innowacyjnych pomysłów.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Kluczowe zadania:

  • Odpowiedzialność za realizację przez oddział zleceń rekrutacyjnych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, dbanie o dobre relacje zarówno ze stałymi jak i potencjalnymi klientami,
  • Dbanie o przestrzeganie standardów obsługi klienta w podległym oddziale,
  • Zarządzanie podległym personelem,
  • Tworzenie planów sprzedażowych i marketingowych,
  • Dbanie o wskaźniki ilościowe zamówień składanych przez klientów,
  • Nadzorowanie budżetu i dbałość o realizację założeń finansowych.

Co otrzymasz od nas:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne zasady wynagradzanie oparte o podstawę oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • Benefity: kartę Multisport, dofinansowanie do Opieki Medycznej, team buildingi bądź możliwość udziału w maratonie nowojorskim i wiele innych,
  • Możliwość rozwoju umiejętności handlowych i organizacyjnych,
  • Długofalowe zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej liderem na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz prowadzenia własnych projektów.

W OTTO tworzymy niepowtarzalną atmosferę pracy, poszukujemy nowych rozwiązań i jesteśmy otwarci również na Twoje pomysły ;).

Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami i partnerami biznesowymi,
  • Zdolności handlowe, negocjacyjne i komunikacyjne,
  • Umiejętność sporządzania ofert, wycen, kalkulacji i prezentacji dla klientów,
  • Nastawienie na sukces, realizację celów i budżetu sprzedażowego,
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Profesjonalizm w działaniu, duże zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i klientami,
  • Prawo jazdy kat. B.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.