Blockchain Developer (Java, C/C++, C#)

Pragmatic Coders Sp. z o. o.

30-095 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W Pragmatic Coders szukamy doświadczonych programistów, pasjonujących się tematami Blockchain i Distributed Ledger Technology. Jako Senior Blockchain Developer dołączysz do naszego zespołu R&D. Do Twoich zadań należeć będą między innymi: research i analiza wykonalności projektów dla naszych przyszłych klientów, tworzenie rozwiązań MVP i Proof of Concept dla naszych klientów oraz naszych produktów, następnie startowanie nowych projektów i budowanie zespołów wokół budowanych przez nas produktów.

Pracujemy dla różnych klientów nad rewolucyjnymi rozwiązaniami z obszarów energetyki, medycyny, licencjonowania, nowych kryptowalut (ICO), giełd kryptowalut, miningu, platform transakcyjnych i wielu innych.

Jesteśmy dumni z tego, że:
- Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce firm specjalizujących się w Blockchain Technology
- Rozwiązujemy realne problemu przy użyciu najnowszych, rewolucyjnych technologii
- Nasza kultura organizacyjna wspiera innowacyjność i rozwój zawodowy naszego zespołu

Możesz się spodziewać:
- Pracy w jednym z 3-5 osobowych zespołów
- Pracy w prawdziwym Agile
- Krótkich, zagranicznych podróży służbowych
- Bezpośredniego kontaktu z klientami
- Elastycznych godzin pracy
- Dużej swobody w wyborze narzędzi i działaniu
- Elastycznej ścieżki rozwoju dopasowanej do Twoich celów
- Możliwości nauki od innych - ponad 60% z nas to Senior Developerzy

Dodatkowo oferujemy:
- Pakiet sportowy
- Pakiet podstawowej opieki medycznej (+ dodatkowy pakiet dla rodzin z dziećmi)
- Budżet szkoleniowy i konferencyjny
- Dodatkowo zwrot kosztów udziału w konferencjach (powyżej budżetu) jeśli na nich występujesz
- Regularne wewnętrzne szkolenia i warsztaty
- Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe (często także dla naszych najbliższych)
- Świetną atmosferę w pracy i możliwości rozwoju
- Możliwość pracy w doświadczonym zespole, nad rewolucyjnymi produktami przy użyciu najnowszych technologii
- Pracę nad projektami od zera (greenfield projects)

Wynagrodzenie:
- 11000 – 16000 zł (Netto w przypadku B2B + płatny urlop)
- możliwe inne formy zatrudnienia.

Lokalizacja: Kraków

Wymagania

Po stronie oczekiwań znajdziesz:
- 5+ lata doświadczenia w komercyjnym wytwarzaniu oprogramowania
- Doświadczenie w pracy w jednej z poniższych technologii: Java 8, C/C++, C#
- Wiedza na temat Blockchain i Smart Contracts (zwłaszcza Ethereum)
- Defense in Depth, OWASP
- Wiedza z obszaru kryptografii
- Test-Driven Development
- Język Angielski - upper intermediate B2+ (poziom umożliwiający bezpośrednią, samodzielną współpracę z anglojęzycznymi klientami)

Mile widziane:
- Doświadczenie w tworzeniu Smart Contracts na Ethereum
- Dobra znajomość Solidy
- Truffle framework
- AWS (ECR, ECS, Beanstack, Lambda, VPC, etc.)
- Doświadczenie z NXT

Prezentacja firmy

Pragmatic Coders - Disruptive Technologies Software House <br/> <br/>Spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
11 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy