Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Naprawa uszkodzeń i wgnieceń karoserii samochodowych,
  • Przycinanie, kształtowanie, łączenie, spawanie i montowanie elementów,
  • Montaż i demontaż elementow karoserii,
  • Montowanie gotowych elementów
  • Ocena stanu blach w samochodach
  • Przygotowywanie pojazdów do naprawy,
  • Konserwacja elementów pojazdu

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Kilkuletnie doświadczenie mile widziane,
  • Terminowość
  • Otwartość na wyzwania
  • Komunikatywność, inicjatywa
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole
  • Dokładność i obowiązkowość, poczucie odpowiedzialności za zlecone zadania

Prezentacja firmy

RENOWACJA SAMOCHODÓW ZABYTKOWYCH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis