Blacharz lub mechanik samochodowy 16,91-17,82€ / praca Holandia

Good Job & Tax

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

blacharz: będziesz odpowiedzialny za wykonywanie wszystkich prac związanych z naprawą blacharską samochodów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

mechanik: będziesz odpowiedzialny za wykonywanie  prac związanych z naprawą samochodów.

MIEJSCE PRACY:  Holandia, Vianen

STAWKA: Twoja stawka podstawowa brutto

  •  blacharz: €17,37/h
  •  mechanik samochodowy: €16,91-17,82/h

NA CO MOŻESZ LICZYĆ:

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiednie doświadczenie

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
70PLN - 80PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Motoryzacja / Automotive