Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Biuro Obsługi Klienta

Częstochowa, śląskie

Work Service Express.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy wśród przyjaznych ludzi? Chcesz się rozwijać? Jeśli w dodatku sprawnie piszesz na klawiaturze, to może oznaczać, że Ty szukasz nas, a my szukamy Ciebie.

Jako Młodszy Konsultant możesz:
- pracować zgranym zespole na infolinii przychodzącej Orange,
- pomagać Klientom dobierać i kupować najlepsze dla nich usługi i produkty.

Bezcenne? Na pewno!

My zapłacimy Ci 15 zł brutto za godzinę, a za sprzedaż naszych produktów dodatkowo masz możliwość otrzymywania premii. Brzmi dobrze, prawda?
Aby dołączyć do naszej zgranej paczki zgłoś się do współpracującej z nami firmy outsourcingowej

Po więcej szczegółów zadzwoń pod nr 571 406 542 i koniecznie wyślij swoje CV

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting