Big Data Engineer

Gdańsk, pomorskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Jeżeli ukończyłeś studia na kierunku technicznym, a kultura DevOps i zagadnienia Big Data nie są Ci obce i posiadasz ok. 2 lata doświadczenia komercyjnego – nie zwlekaj i aplikuj do nas śmiało! Jesteśmy nastawieni na współpracę stabilną i długofalową, dlatego możesz zaplanować z nami swój rozwój.

Za jakie zadanie będziesz odpowiedzialny/a?

  • Analizę problemów
  • Strumieniowe przetwarzanie danych
  • Wsparcie techniczne Data Scientists
  • Zarządzanie usługami, hostingiem

W tym projekcie możesz mieć realny wpływ na dobór wykorzystywanych technologii, a dzięki wprowadzanym m.in. przez Ciebie nowych funkcjonalności, będziesz mógł zauważyć zadowolenie odbiorców, kupujących produkty naszego klienta.

Wymagania

Technologie i narzędzia wykorzystywane w projekcie:

  • Python, Java
  • Google Cloud Platform, BigQuery
  • Docker,Kubernetes, Terraform
  • Ansible
  • Git, Bitbucket/Gitlab, Jenkins
  • Linux
  • Kafka (nice to have)

Co zyskasz, pracując z nami?

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (B2B/UoP).
  • Pakiet oraz wsparcie relokacyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stałe wsparcie Business Managera ALTEN Polska
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe; platforma do samodzielnego wyboru innych benefitów typu bilety do kina, zniżki do sklepów itp.
  • Wspólne wyjścia po pracy (np. paintball, escape room, gokarty)
  • Udział w wydarzeniach sportowych (np. Runmageddon)

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych , Praca Internet / e-commerce