Big Data Developer

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych Specjalistów Kiedy jak nie teraz? :)

A zatem… Dołącz do nas!

Big Data DeveloperMiejsce pracy: Gdynia

Twoje Zadania

Projektowanie i budowanie platform Big Data nowej generacji. Przy wykorzystaniu technologii Spark – przekształcanie danych korporacyjnych, które umożliwią wyszukiwanie oraz wizualizację danych.

PROJEKT w pigułce: obszar bankowości i nowych technologii – skandynawska grupa finansowa.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia
  • Bardzo dobrej znajomości i praktycznego doświadczenia z technologiami takimi jak:  Scala lub Java, Spark (oraz chęci rozwoju w Scali)
  • Wiedzy z zakresu środowiska Hadoop, Yarn, MR, Sqoop, Hive
  • Doświadczenia pracy z Bamboo, Jenkinsem, JIRA, system wersji kontroli GIT/Stash
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość metodyk zwinnych jest także dla nas bardzo istotna
  • Zaangażowania, chęci do nauki i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?

  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedza wzajemnie ucząc się nowych technologii
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Rynkowe stawki - B2B
  • Pakiet benefitów – Ty wybierasz!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.