Opis stanowiska pracy

Jeśli masz uprawnienia Biegłego Rewidenta, a do tego: praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność, lubisz rozwijać swoją wiedzę, chcesz mieć wpływ na realizowane przez Ciebie zadania - nasz zespół będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do stałej współpracy w różnych formach, z chęcią rozwijania swoich kompetencji z uprawnieniami:

Wymagania

Osoba posiadająca uprawnienia i kompetencje Biegłego Rewidenta, odpowiadająca za realizację projektów audytorskich.

Rola:

  • Nadzorowanie i realizacja projektów audytu dla polskich i międzynarodowych klientów (badania i przeglądy sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych, pakietów konsolidacyjnych)
  • Bezpośrednia współpraca z klientami ISP-Audyt w ramach realizowanych projektów.
  • Praktyczne wykorzystywanie znajomości obowiązujących standardów rachunkowości.
  • Kierowanie pracą zespołu asystentów.
  • Udział w projektach doradczych z zakresu rachunkowości, finansów, podatków.
  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość prowadzonych projektów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, nauki ścisłe).
  • Uprawnień Biegłego Rewidenta.
  • Minimum 2-letniego doświadczenia jako Biegły Rewident.
  • Znajomości programów MS Office.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Zdolności analitycznego myślenia.
  • Umiejętności komunikacji i pracy w zespole.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Dyspozycyjności (wyjazdy do klientów).

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B,
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • Stały rozwój kompetencji zawodowych,
  • Możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż gospodarki,
  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej Firmie, o rozpoznawanej marce która należy do czołówki firm w swojej branży działających na rynku polskim.

Zapraszamy do zdobywania doświadczenia w gronie profesjonalistów oraz wspólnego umacniania marki spółki.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy – Audyt Sp. z o.o. już od 2001 wspiera... przedsiębiorstwa gospodarcze w całej Polsce w zakresie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Zajmujemy się również doradztwem podatkowym oraz przeprowadzeniem badań sprawozdań finansowych. Podczas ponad piętnastu lat istnienia na rynku polskim, zdołaliśmy wypracować sprawdzone techniki działania, które pozwalają na sprawną realizację każdego zlecenia. Dzięki współpracy z ekspertami finansowymi i prawnymi oraz biegłymi rewidentami, przeprowadzane przez nas audyty charakteryzują się wysoką jakością oraz dokładnością.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse , Praca Kadra zarządzająca , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Prawo / Prokuratura