BI Reporting Specialist

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1170701

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy opracowywującej nowoczesne technologie dla obszarów medical i science posiadającej biuro we Wrocławiu, poszukujemy Specjalisty ds. BI / raportowania.

Twoje obowiązki:
Będziesz odpowiedzialny za określenie wymagań analitycznych wewnętrznych interesariuszy i opracowanie praktycznych propozycji rozwiązań we wzajemnej wymianie z partnerami biznesowymi w zakresie analityki oraz z globalnym zespołem specjalistów ds. BI. Do Twoich obowiązków należeć będzie modelowanie, rozwój i udoskonalanie rozwiązań dashboardowych opartych na Power BI, jak również walidacja rozwiązań we współpracy z ekspertami biznesowymi. Będziesz opracowywać pomysły na dalszy rozwój i udoskonalanie narzędzi BI w firmie w oparciu o wymagania biznesowe. Do twoich zadań dodatkowo należeć będzie również szkolenie i coaching nowych, jak i zaawansowanych użytkowników i analityków BI. Będziesz stanowić punkt kontaktu wewnątrz firmy w przypadku pytań metodycznych i technicznych oraz najlepszych rozwiązań w zakresie danych i analityki. Będziesz pośredniczyć między działem BI-IT a zarządem i kierować dalszym rozwojem globalnej platformy danych i analiz.

Nasze wymagania:
Zaawansowana znajomość środowiska Microsoft: PowerBI, Power Query, DAX, Power Pivot
Znajomość języka SQL lub innych języków programowania
Dobra znajomość wizualizacji danych
Profesjonalna znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w środowisku SAP ERP będzie dodatkowym atutem
Doświadczenie w pracy z profesjonalnym środowiskiem obszaru raportowania, takim jak: Qlik, Tableau, IBM Cognos, znajomość HFM będzie dodatkowym atutem
Doświadczenie w finansach i/lub controllingu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w międzynarodowym środowisku. Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę, a także szeroki pakiet benefitów.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland