BI Developer (Oracle, PL/SQL)

Power Media

Poznań, wielkopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Poznań

Klient: Światowy lider w przetwórstwie żywności, jego działania skupiają się m.in. na analizie procesów biznesowych, przygotowaniu danych, tworzeniu interaktywnych raportów, a także developmencie i utrzymaniu kluczowych aplikacji. Firma współpracuje z klientami na całym świecie.

Lokalizacja biura: Warszawa (możliwość pracy 100% zdalnej)

Zakres obowiązków:

  • Praca zgodnie ze SCRUM,
  • Ścisła współpraca z innymi Członkami Zespołu, Produkt Ownerem, Scrum Masterem oraz Udziałowcami, aby zapewnić najlepsze i najbardziej przydatne narzędzia w firmie,
  • Projektowanie modeli baz danych, struktur DB i Dashboardów,
  • Wdrażanie ETL/ELT, zapytań SQL i wizualizacji danych,
  • Analizowanie, monitorowanie i optymalizowanie istniejących rozwiązań,
  • Zapewnienie zgodności produktów ze standardami jakości,
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie zgłoszonych problemów,
  • Integracja różnych źródeł danych,
  • Opracowywanie najlepszych praktyki i proponowanie ulepszeń.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata solidnego doświadczenia w programowaniu Oracle SQL i PL/SQL,
  • Znajomość wbudowanych słowników i pakietów Oracle,
  • Dobra znajomość funkcji analitycznych Oracle,
  • Znajomość relacyjnych i wielowymiarowych baz danych oraz optymalizacji zapytań,
  • Doświadczenie w przetwarzaniu ogromnych źródeł danych w Oracle,
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • Doświadczenie w integracji różnych źródeł danych,
  • Dobre umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Koncentracja na pracy zespołowej,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (interakcje z interesariuszami w celu sprecyzowania wymagań),
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, pozwalająca na sprawną komunikację (codzienna praca)
  • Chęć poznania nowych narzędzi i technologii,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu raportów z wykorzystaniem narzędzi typu Tableau, QlikView, Power BI lub innej wizualizacji oprogramowaniea,
  • Doświadczenie w monitorowaniu bazy danych Oracle (zadania, wykonywanie zapytań, itp.)
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu danych z SAP i SAP BW,
  • Znajomość rynku towarowego/finansowego.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy),
  • Pracę przy rożnych projektach, dla klientów z całego świata,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy 100% zdalnej (mile widziane wizyty w biurze w Warszawie raz na jakiś czas, w celu integracji zespołu).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media