Opis stanowiska pracy

Bezpłatne szkolenie + staż - Grafik komputerowy

Centrum Rozwoju i Edukacji zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu oferujemy:

  • wysokiej jakości szkolenie jako grafik komputerowy
  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

Wymagania:

  • wiek 18-29 oraz 30-64 lat - wykształcenie minimalne podstawowe dla osób 18-29 r.ż. (szkolenie + staż) - wykształcenie maksymalnie średnie dla osób 30-64 r.ż. (szkolenie)
  • miejsce zamieszkania: województwo śląskie
  • osoby bez pracy (bierne zawodowo lub bezrobotne/długotrwale bezrobotne)

* osoby z niepełnosprawnością również mogą przesyłać swoje zgłoszenia

Biorąc udział w projekcie:

  • zdobędziesz nowe kwalifikacje zawodowe
  • zwiększysz możliwość zatrudnienia
  • podniesiesz swoją atrakcyjność na rynku pracy.

Szkolenie ma na celu opanowanie wiedzy i umiejętności w takim stopniu, aby móc profesjonalnie zajmować się grafiką komputerową i zdobyć ciekawą pozycję na rynku pracy. Udział w projekcie daje szansę na podjęcie pracy w studiach projektowych i drukarniach, wydawnictwach i redakcjach, działach marketingu różnych branż.

Program szkolenia obejmuje:

  1. Teoretyczne podstawy grafiki komputerowej.
  2. Psychologiczne aspekty zawodu.
  3. Praca w zawodzie grafika komputerowego.
  4. Tworzenie i edycja obrazów rastrowych.
  5. Tworzenie i edycja obrazów wektorowych.
  6. Animacja obiektów.
  7. Tworzenie obrazów pod konkretne zastosowanie.
  8. Programy stosowane w grafice.
  9. Grafika rastrowa z obsługą Adobe Photoshop.
  10. Grafika wektorowa z obsługą Corel Draw.

Jeżeli posiadasz przestrzenną wyobraźnię, zmysł plastyczny, kreatywny umysł, potrafisz dostosować się do potrzeb klientów.

NIE CZEKAJ, zgłoś się już dziś!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI!

Prezentacja firmy

Wspieramy, pomagamy, wywołujemy uśmiech.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praktyki / Staż