Work Solutions Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia Work Solutions (Certyfikat 3174) specjalizująca się w obsłudze zakładów prefabrykacji poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko:

Betoniarz

Miejsce pracy: Niemcy Dolna Saksonia

Zakres Zadań:

  • Produkcja stropów z betonu sprężonego
  • Betonowanie prefabrykatów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych lub budowlanych min. 1 rok
  • Preferowane doświadczenie na prefabrykacji

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę z pełnymi świadczeniami niemieckimi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatek do 150 EUR netto z tytułu podwójnego gospodarstwa domowego
  • Pełna ewidencja czasu pracy
  • Dodatek za nadgodziny 25%
  • Dodatek za pracę w sobotę 25%
  • Elastyczny system pracy
  • Pozostałe dodatki z niemieckich układów zbiorowych pracy iGZ-DGB (premie urlopowe, świąteczne, stażowe)
  • Podatek dochodowy odprowadzany w Niemczech