BETONIARZ – PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Work Solutions Sp. z o.o.

Niemcy, Dolna Saksonia, zagranica

Work Solutions sp. z o.o. ( KRAZ 3174) od 2006 roku specjalizuje się w obsłudze międzynarodowych projektów rekrutacyjnych i w delegowaniu transgranicznym dla Klientów z branży inżynieryjnej, budowlanej i produkcyjnej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy oferować bezpieczne, atrakcyjne i stabilne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech w zakładzie prefabrykacji na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Dolna Saksonia

Zakres Zadań:

  • Prace produkcyjne i betoniarskie przy produkcji płyt stropowo kanałowych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych lub budowlanych
  • Mile widziane doświadczenie w zakładzie prefabrykacji

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich z pełnymi świadczeniami niemieckimi
  • Wynagrodzenie: 11,00-12,00 EUR brutto/godzinę - w zależności od kwalifikacji i doświadczenia, plus dodatek 150 EUR netto/miesiąc, plus dodatek 25% za pracę w soboty, plus dodatek 25% za nadgodziny
  • Pozostałe dodatki z niemieckich układów zbiorowych pracy iGZ-DGB: premie urlopowe, świąteczne, stażowe
  • Pełna ewidencja czasu pracy. Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Elastyczny system pracy
  • Zapewnione zakwaterowanie (koszt po stronie Pracownika ok. 150 EUR/m-c)
  • Wsparcie Koordynatora przez cały okres zatrudnienia