Opis stanowiska pracy

Praca polegająca na barwieniu kwiatków. Kwiaty wyjmowane są z bukietów, wkładane na specjalnych pojemników, następnie kolorowane. Dodatkowo do obowiązków pracownika będzie należało, sortowanie pomalowanych już kwiatów, wiązanie, pakowanie i przygotowanie do wysyłki. Praca w systemie dwuzmianowym. Start pracy od marca.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.happycolorsbv.nl

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie €10,05/h (wypłata: co tydzień)
• możliwość nadgodzin
• zakwaterowanie na czas zatrudnienia
• ubezpieczenie zdrowotne
• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)

Wymagania

• mile widziane prawo jazdy kat.B
• komunikatywna znajomość języka angielskiego/ holenderskiego
• gotowość do pracy zmianowej

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie