Opis stanowiska pracy

Wkrótce na Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach powstaną nasze nowe sklepy i lokale gastronomiczne. Dlatego startujemy z rekrutacją i zapraszamy wszystkich zainteresowanych stabilną pracą w sprzedaży aby dołączyli do naszej kultowej marki obecnej na rynku od 75 lat.

Wymagania

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w stabilnej firmie będącej częścią grupy Polskich Portów Lotniczych
  • Elastyczne podejście do formy zatrudnienia oraz grafiku pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe zawsze na czas.
  • Podwyżka wynagrodzenia zasadniczego w ramach ścieżki rozwoju w trybie online
  • Prywatny pakiet opieki medycznej.
  • Atrakcyjną i realną premia sprzedażową
  • Rabaty na kosmetyki, perfumy oraz akcesoria w wysokości 40%.
  • Atrakcyjne szkolenia produktowe z profesjonalnymi trenerami światowych marek.
  • Dostęp do platformy nauki j.angielskiego.

Jaka będzie twoja rola?

  • Dbanie o dobrą atmosferę wśród gości.
  • Dbanie o obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy.
  • Obsługa gości za barem i na terenie kawiarni.
  • Dbanie o jakość serwowanych produktów.
  • Dbanie o jak najlepszy wygląd kawiarni.

Brzmi Ciekawie?

Zatem zapraszamy do przyjaznego procesu rekrutacji a następnie rozwoju w międzynarodowym środowisku jakim jest lotnisko oraz branża travel retail.

Baltona dysponuje największą w Polsce siecią sklepów wolnocłowych w portach lotniczych... (obiekty w Warszawie, Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu) oraz sklepami poza Polską, m.in. w porcie lotniczym Alghero, porcie lotniczym Montpellier[, porcie lotniczym Lwów, porcie lotniczym Rotterdam i innych.
Firma jest europejskim centrum operacyjnym grupy Flemingo International z Dubaju[6].
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studenta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Inne , Praca Catering / Gastronomia