BARISTA W MOBILNEJ KAWIARNI, SPRZEDAWCA

mobiConcept Sp. z o.o.

Wrocław, 52-438, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sprawa jest prosta. Do naszego zespołu mobiCafé poszukujemy baristek i baristów z doświadczeniem lub chęcią do nauki. Wiesz, czym jest zasada 4M? Świetnie. Nie wiesz? Bez paniki, dowiesz się u nas. Jesteś mistrzem latte art? Masz u nas pewny angaż! Jeżeli zaś latte ani cappuccino nigdy nawet nie pijasz, może zechcesz nauczyć się, jak je przyrządzać?

Wystarczy, że jesteś dyspozycyjny w wybrane piątki, soboty i niedziele oraz niekiedy w tygodniu. Dlaczego tak? mobiCafé to kawiarnie mobilne, pracujemy głównie na imprezach branżowych, wydarzeniach kulturalnych, targach itp., które zwykle odbywają się właśnie w weekendy.

Kogo poszukujemy:

  • doświadczonych, entuzjastycznych baristów,
  • miłośników kawy, pasjonatów sztuki baristycznej,
  • osób pozytywnych, komunikatywnych, kulturalnych,
  • osób z przynajmniej komunikatywną znajomością języka angielskiego (znajomość języków niemieckiego, francuskiego będzie dodatkowym atutem),
  • osób elastycznych czasowo i dyspozycyjnych (praca w różnym wymiarze czasowym),
  • możliwość pracy tylko w weekendy,
  • osób posiadających prawo jazdy kategorii B lub A i B (mile widziane),
  • osób posiadających aktualną książeczkę zdrowia.

Co oferujemy:

  • darmowe szkolenie,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • atrakcyjny system wynagrodzeniowy i premiowy,
  • ciągłą możliwość zmiany środowiska pracy,
  • pracę na nowym i profesjonalnym sprzęcie,
  • odzież sygnowaną logo firmy,
  • pracę w rozwijającym się koncepcie.

Wymagania

  • obsługa profesjonalnego sprzętu kawiarnianego (parzenie espresso i przygotowywanie napojów kawowych na bazie espresso),rozkładanie oraz składanie stanowiska pracy przed i po zakończeniu działalności,
  • obsługa klienta,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • bieżąca obsługa oraz monitorowanie przyrządów i urządzeń mobilnej kawiarni,
  • raportowanie stanów magazynowych i kasowych,
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy,
  • praca w plenerze w różnych warunkach atmosferycznych,
  • ewentualność podróży po kraju,
  • ewentualność samodzielnego przemieszczania się mobilną kawiarnią.

Czekamy na Ciebie.

Prezentacja firmy

mobiCafé to profesjonalne mobilne kawiarnie, obsługiwana przez zawodowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
14PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia