Backend Web Developer

Cloud Planet S.A.

Gdańsk, pomorskie

Firma Cloud Planet S.A. – jako operator systemu szybkafaktura.pl, wspomagającego prowadzenie działalności gospodarczej mikro i małych firm posiadamy wysokie kompetencje w tworzeniu i utrzymaniu rozwiązań IT dla Klientów. Grupę Cloud Planet tworzą osoby mające wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług informatycznych na rynku B2B jak również B2C.

W związku z rozwojem firmy i rozpoczęciem realizacji kolejnego naszego projektu do grona naszego zespołu programistów poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej, chętnej do pracy i nauki, potrafiącej zgrać się z zespołem naszej firmy.

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje główne zadania:

  • Przygotowanie backendu (Rest API, serwisy, usługi, struktury bazodanowe) dla nowych funkcjonalności systemu (przyjazny system klasy ERP dostarczany jako SaaS dla małych i średnich przedsiębiorców).
  • Integracje systemu z systemami bankowymi oraz partnerskimi.
  • Ścisła współpraca z analitykiem oraz zespołem testów, w tym testerem ds. bezpieczeństwa SI.
  • Jeśli posiadasz zdolności devops – udział w tworzeniu i konfiguracji środowisk w oparciu o Docker.

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji internetowych,
  • Bardzo dobra znajomość PHP 5+ (piszemy w 7.x), mile widziana praca we frameworkach Symfony (obecnie mamy 4.x) lub pokrewnych,
  • Znajomość wzorców projektowych, JSON, restAPI,
  • Znajomość środowiska Linux,
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów i podatności.
  • Mile widziana znajomość ELK (głównie Elastic Search)
  • Mile widziane doświadczenie z konteneryzacją (Docker)

Oferujemy:

  • Stabilną, stacjonarną pracę z fajnymi ludźmi w luźnej atmosferze,
  • Ciekawe i wyróżniające się projekty, jesteśmy fintech’em współpracującym z wiodącymi Bankami w Polsce,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wspólnie dobieramy rodzaj zatrudnienia, który Ci odpowiada (umowę o pracę lub B2B),
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,

W bonusie:

  • Integracyjne happy hours po godzinach,
  • Bardzo dobrą lokalizację biura, bliskość środków komunikacji,
  • Pakiet sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.