Backend developer / API developer / OCR developer

Netz Data Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

NETZ Data Sp. z o.o jest gdańską spółką zajmującą się tworzeniem oprogramowania webowego SPEKTRUM wspierającego procesy biznesowe, w tym również elektroniczny obieg dokumentów.

Firmę tworzy zespół doświadczonych i kreatywnych Specjalistów-Programistów.

Aktualnie do naszego zespołu w biurze w Rzeszowie poszukujemy:

Opis stanowiska:

  • Aktywne planowanie i realizacja projektów web aplikacji (PHP7, SQL (PostgreSQL))
  • Modyfikacja istniejących rozwiązań
  • Realizowanie funkcjonalności backendowych i API
  • Aktywne uczestnictwo w wyborze technologii i rozwijaniu projektów
  • Dbanie o wysoką jakość kodu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Linux
  • Dobra znajomość: PHP7, relacyjnych baz danych SQL (PostgreSQL)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie komercyjne przy używaniu powyższych technologii
  • Samodzielność, sumienność, terminowość, aktywny udział w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (UoP, B2B)
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowo pracy zdalnej
  • Wybór narzędzi do pracy
  • Pracę nad urozmaiconymi projektami
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość rozwoju uczestnicząc w projektach biznesowych

Prezentacja firmy

NETZ Data Sp. z o.o jest gdańską spółką zajmującą się tworzeniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych