AWS DevOps Engineer

Cyclad Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Rodzaj projektu: Tworzenie infrastruktury i automatyzacja procesów w oparciu o rozwiązania AWS
  • Lokalizacja: Łódź / Bydgoszcz / Warszawa
  • Praca zdalna: 2 dni/ tydzień
  • Języki obce: angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
  • Wynagrodzenie: 8 000 - 17 000 PLN/brutto/miesiąc, możliwa również współpraca B2B
  • Start: ASAP

Obowiązki:

  • Wsparcie klienta w zarządzaniu infrastrukturą Cloud
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań w oparciu o rozwiązania AWS
  • Wdrażanie najlepszych praktyk bezpieczeństwa
  • Automatyzacja procesów, pisanie skryptów (Python, Bash)
  • Tworzenie infrastruktury za pomocą Ansible/ Terraform/ Packer/ CloudFormation
  • Zarządzanie klastrami K8S (Rancher, Kops, EKS)

Wymagania:

  • Certyfikat z AWS lub DevOps na poziomie Professional
  • Doświadczenie w rozwoju infrastruktury przy użyciu narzędzi automatyzujących
  • Znajomość jednego lub wielu systemów do zarządzania konfiguracją (Ansible, Chef lub Puppet)
  • Dobra znajomość oprogramowania Docker
  • Znajomość technologii i narzędzi dostępnych w chmurze dla tworzenia rozwiązań CI & CD
  • Doświadczenie w użyciu Kubernetes + Kops + Rancher
  • Znajomość języka Bash i podstawy programowania
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Atlassian Admin (Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo)
  • Monitoring (Datadog, CloudWatch)
  • Serverless (SAM and Serverless framework)
  • PostgreSQL, MySQL, DynamoDB
  • Packer
  • Scrum

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
  • Skandynawski styl pracy
  • Możliwość pracy w projektach dla największych firm z różnych branż
  • Tworzenie rozwiązań w najnowszych technologiach
  • Regularne imprezy integracyjne i naukę języków obcych
  • Transfer wiedzy doświadczonymi i pełnymi pasji programistami i inżynierami
  • Bogaty pakiet benefitów i możliwości stałego pogłębiania wiedzy
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.