Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Automatyk

Miejsce pracy: Żory
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Działania mające na celu zapewnienie poprawnej, ciągłej pracy robotów, chwytaków i urządzeń peryferyjnych,
  • Wykonywanie rutynowej konserwacji urządzeń produkcyjnych, automatów i robotów,
  • Programowanie robotów i peryferii zgodnie z wykonywanym produktem,
  • Systematyczne kontrolowanie prawidłowości pracy nadzorowanych maszyn i urządzeń,
  • Zgłaszanie możliwych usprawnień.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia technicznego,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (co najmiej 2 lata),
  • Znajomości zagadnień z zakresu automatyki, pneumatyki i mechaniki,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie bezpośrednio w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Programy rozwojowe,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenia grupowe,
  • Kartę MultiSport,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – dodatki świąteczne oraz dodatek wakacyjny
  • System premiowania oraz "trzynastki"

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.