Automatyk

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Interesujesz się programowaniem sterowników PLC i tworzeniem wizualizacji na panele HMI? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Główne obowiązki:

• Przygotowywanie programów na sterowniki i panele,

• Wykonywanie wizualizacji,

• Pisanie instrukcji obsługi.

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla sterowników PLC (Siemens, ABB),

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektryka),

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.),

• Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover),

• Możliwość certyfikacji i szkoleń,

• Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania.

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka , Praca Inżynieria