Oferta wyróżniona

AUTOMATYK

Przesiadłów, k., Tomaszów Mazowiecki, Łódź, łódzkie

Dunapack Eurobox Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie diagnostyki i modyfikacji oprogramowania sterowników PLC oraz układów przekształtnikowych parku maszynowego,
  • Aktywny udział w procesie rozwijania prewencji technicznej w zakresie automatyki linii produkcyjnych oraz infrastruktury,
  • Prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń peryferyjnych oraz reakcja na zgłoszone potrzeby,
  • Udział w projektach uruchomieniowych i optymalizacyjnych w obszarze Utrzymania Ruchu i Produkcji
  • Wsparcie merytoryczne dla pracowników działu technicznego w zakresie automatyki / elektroniki / elektryki,
  • Dbałość o kompletną dokumentację techniczną oraz standard warsztatu technicznego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika, mechatronika lub pokrewne),
  • Uprawnienia energetyczne (SEP 1kV),
  • Biegła umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn,
  • Gruntowna wiedza na temat obsługi sterowników PLC, regulatorów cyfrowych, falowników, serwonapędów
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów,
  • Inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność podejmowania odpowiedzialnych decyzji,
  • Zaangażowanie i motywacja do podnoszenia własnych kompetencji,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Wymagania

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej organizacji,
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę, „wczasy pod gruszą”, dodatki świąteczne, bonusowe dni urlopu, imprezy integracyjne itp.).

DUNAPACK EUROBOX POLSKA Sp. z o.o. jest wiodącym w Polsce producentem opakowań z tektury... falistej. Firma wchodzi w skład dywizji Dunapack Packaging, będącej częścią Prinzhorn Holding, największego branżowego producenta papieru, tektury falistej i opakowań w Europie Środkowej. Obecność naszych zakładów w 13 krajach, wdrożone zintegrowane systemy zarządzania (ISO 9001, ISO 14001, BRC IoP) oraz ukierunkowanie na ciągły wzrost innowacyjności pozwalają nam dostarczyć naszym Klientom pełną gamę produktową oraz zapewniają naszym pracownikom możliwość korzystania z doświadczenia i wiedzy innych zakładów grupy Priznhorn. W Polsce jesteśmy obecni od 1998 r. a nasz zespół liczy ponad 270 pracowników.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Automatyka , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Energetyka , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis